Silva: Porto to świetna drużyna z tradycjami
Silva: Porto to świetna drużyna z tradycjami

Silva: Porto to świetna drużyna z tradycjami

Już jutro rewanżowe spotkanie pomiędzy Chelsea a Fc Porto. Drużyna z Londynu ma sporą zaliczkę bramkową przed rewanżem jednak były zawodnik Porto a obecnie drugi kapitan Chelsea -Thiago Silva uważa, że jeszcze wszystko może się zdarzyć i nie powinno się lekceważyć rywala.

 

-Na tym etapie nic nie jest pewne. Musimy inteligentnie podejść do spotkania i ,,przeczytać” rywala.

-Nikt nie znajduje się tutaj przez przypadek. Wiedzieliśmy, że zagramy z świetnie wyszkoloną technicznie drużyną z duża tradycja i przygotowaliśmy się na to.-Mówi Thiago Silva.

-Byłoby lepiej jakbyśmy mecz domowy rozegrali na Stamford Bridge. Tak naprawdę teraz nie widzimy różnicy pomiędzy jednym a drugim meczem. Jedyne co się zmieni to nastawienie obu drużyn.

Brazylijczyk skomentował także 2 najważniejsze tematy w portugalskich mediach po meczu. O pochwałach od Pepe dla Silvy a także o tym, że wynik meczu był niesprawiedliwy.

– Nie zawsze wygrywa ta drużyna która ma groźniejsze okazje. Fc Porto było niebezpieczne ale to my wykorzystywaliśmy okazje i uważam, że zasłużenie wygraliśmy.

-Pepe jest profesjonalistą który zrobił piękną i udaną karierę. Każda pochwała od niego dużo dla mnie znaczy, ponieważ jest świetnym piłkarzem.

Na koniec Silva dodał, że należy uważać na Sergio Oliveire który nie mógł zagrać w pierwszym meczu ze względu na kartki. Obrońca twierdzi, że może on być niebezpieczny w ataku a także może ponieść kolegów na duchu.

Źródło: Sport Witness

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka, boks, f1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW