Donnarumma trafi do Chelsea za darmo?
Donnarumma trafi do Chelsea za darmo?

Donnarumma trafi do Chelsea za darmo?

Raporty mówią, że Chelsea będzie chciała pozyskać Gianluigiego Donnarumme jako wolnego zawodnika. Negocjacje między Włochem, a Milanem utknęły w martwym punkcie.

Póki co Donnarumma nie przedłużył obecnej umowy, która jest ważna do końca sezonu. Oczywiście wszystko może się jeszcze zmienić, ale póki co drużyny jak Chelsea mogą planować podpisanie umowy z 22-latkiem.

Obecnie The Blues nie potrzebują bramkarza, skupiają się na ściągnięciu środkowego obrońcy i napastnika. Przybycie Donnarummy na Stamford Bridge oznaczałoby odejście Kepy Arrizabalagi. Hiszpan okazał się transferowym niewypałem i obecnie jest drugim wyborem. W ostatnich latach pozycja bramkarzy była kilkukrotnie wzmacniania, nawet ostatniego lata do klubu trafił Edouard Mendy.

Raporty mówią, że Donnarumma odrzucił ofertę AC Milanu, który oferował mu 133tys funtów tygodniowo. Reprezentant Włoch nie jest zadowolony z takiej oferty, bardzo prawdopodobne jest, że podczas letniego okna transferowego zmieni barwy klubowe.

W batalii o zakontraktowanie utalentowanego bramkarza, Chelsea dalej ma szansę.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW