Wymiana na linii Chelsea – West Ham. Zamieszanych jest 4 piłkarzy
Wymiana na linii Chelsea – West Ham. Zamieszanych jest 4 piłkarzy

Wymiana na linii Chelsea – West Ham. Zamieszanych jest 4 piłkarzy

Chelsea interesuje się Declanem Rice’em od jakiegoś czasu. Zarząd The Blues przygotowuję ofertę wymiany, w której to West Ham będzie miał do wyboru jednego z trzech piłkarzy.

Anglik bliski był przenosin na Stamford Bridge już w ubiegłe lato za sprawą Franka Lamparda, jednak działacze uniemożliwili transfer. Niemal pewnym jest, że Rice odejście w najbliższym okienku, a Chelsea już przygotowuję ofertę za młodego pomocnika.

Transfer miałby polegać na wymianie zawodników, plus ewentualna dopłata. West Ham ma dostać wolną rękę w kwestii wyboru jednego z trzech piłkarzy. Tammy Abraham, Ruben Loftus-Cheek oraz Andreas Christensen. To oni zostali wybrani, by udało się dopiąć transferu.

Najbardziej możliwą opcją jest odejście Abrahama. David Moyes określił go jako główny cel transferowy na następne okienko, co może mieć bardzo duże znaczenie podczas negocjacji. Christensen, który latem był wypychany z klubu, po przyjściu Tuchela prezentuje się bardzo dobrze, natomiast Ruben spędza obecny sezon na wypożyczeniu w Fulham, w którym prezentuje stabilny poziom.

Źródło: Sportslens

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW