Bridge: Chciałbym zobaczyć jak Kane strzela gole dla Chelsea
Bridge: Chciałbym zobaczyć jak Kane strzela gole dla Chelsea

Bridge: Chciałbym zobaczyć jak Kane strzela gole dla Chelsea

Wayne Bridge liczy, że Chelsea dokona sensacyjnego transferu i podpisze Harry’ego Kane’a. Anglik chce odejść z Tottenhamu w poszukiwaniu nowych wyzwań.

Prawdopodobnie The Blues będą szukać wzmocnień na pozycji napastnika, a Bridge liczy, że jego były klub skupi swoją uwagę na gwieździe Kogutów. Przyszłość Kane’a jest niepewna, jego drużyna oddala się od gry w Lidze Mistrzów. Bridge chce, aby Chelsea spróbowała wykorzystać te sytuację – liczy na zakontraktowanie zawodnika rywali zza miedzy.

– Myślę, że Kane jest genialny i chciałby zobaczyć jak dołącza do Chelsea. Czasem wystarczy porozmawiać o pieniądzach. Spójrz na formę Tottenhamu myślę, że jest spora szansa na to, że odejdzie, jeżeli chce wygrywać trofea. Nie jestem pewny, że trafiłby na Stamford Bridge, ale chciałbym zobaczyć jak zdobywa bramki dla Chelsea.

W tym sezonie 27-latek prezentuje świetną formę. Zdobył 19 bramek w lidze, stanowiąc o sile ataku Spurs. Jeżeli nie udam im się zakończyć sezonu w TOP 4, reprezentant Anglii może stracić cierpliwość i złożyć prośbę o transfer.

Źródło: bettingexpert.com

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW