Cesar Azpilicueta: Pulisic zagrał bardzo dobry mecz
Cesar Azpilicueta: Pulisic zagrał bardzo dobry mecz

Cesar Azpilicueta: Pulisic zagrał bardzo dobry mecz

Kapitan Chelsea pochwalił swojego kolegę z zespołu za występ w rewanżowym spotkaniu z Porto w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Po pięknej bramce z przewrotki w 93′ Chelsea przegrała ten mecz, jednak wynik w dwumeczu okazał się korzystniejszy.

Amerykanin zapamięta ten mecz z pewnością dłuższy czas, a przynajmniej jego nogi. Pulisic był faulowany aż 11 razy. W ciągu poprzednich pięciu sezonów nikt nie był faulowany częściej. Oznacza to, że po starciu ze skrzydłowym The Blues, sędzia używał gwizdka średnio co 8 minut i 10 sekund.

W pomeczowym wywiadzie Azpilicueta był bardzo zadowolony z postawy Amerykanina.

– Był bardzo dobry. Pracował ciężko by odzyskać piłkę, dryblował. Piłkarze Porto nie pozwalali na kontrataki, popełniali dużo fauli. Sędzia podejmował dobre decyzje, by ich powstrzymać.

– Oczywiście staraliśmy się wejść w nasz rytm w tym meczu, ale czasami jest to bardzo trudne.

Źródło: The Chelsea Chronicle

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW