David Moyes obserwuje Rossa Barkley’a
David Moyes obserwuje Rossa Barkley’a

David Moyes obserwuje Rossa Barkley’a

Według najnowszych raportów, trener West Hamu dodał do swojej listy życzeń wypożyczonego do Aston Villi Rossa Barkleya. Klub z Villa Park miał oznajmić Chelsea, że nie będą chętni na wykup 27-letniego Anglika.

Barkley dołączył do Aston Villi latem z chęcią pokazania, że decyzja Franka Lamparda o wysłaniu go na wypożyczenie była błędem. Jednak odkąd Anglik nie trenuje już The Blues, forma 27-latka poszybowała w dół. Dodatkowo klub nie jest zadowolony z zachowania Barkleya poza boiskiem.

Barkley’em zainteresowane jest kilka angielskich klubów. David Moyes dobrze zna Anglika z czasów pobytu w Evertonie. Trener West Hamu będzie wiedział wszystko o Angliku, zarówno co robi na, jak i poza boiskiem. Obecnie 4 drużyna Premier League może jednak potrzebować kogoś bardziej defensywnego, zwłaszcza, że klub może opuścić Declan Rice.

Źródło: Teamtalk

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW