Starcie między Tuchelem i trenerem Porto
Starcie między Tuchelem i trenerem Porto

Starcie między Tuchelem i trenerem Porto

Trener FC Porto, Sergio Conceicao twierdzi, że Thomas Tuchel obraził go podczas wczorajszego meczu.

Wczoraj Chelsea doznała drugiej porażki, odkąd drużynę przejął Tuchel. Jednakże dzięki korzystnemu wynikowi z pierwszego meczu to The Blues awansowali do półfinału Ligi Mistrzów.

Negatywne emocje z boiska najprawdopodobniej dotarły też do linii bocznej, gdzie znajdowali się szkoleniowcy obu ekip. W wywiadzie pomeczowym Conceicao przyznał, że „człowiek obok mnie, mnie obraził”, choć nie brzmi to wiarygodnie. Raporty zapisały wszystkie cytaty Tuchela, jednak warto zaznaczyć, że sam Niemiec przyznaje „mój angielski nie jest perfekcyjny”. Być może podczas meczu doszło do nieprzyjemnej sytuacji, która doprowadziła do takiego starcia.

Tuchel opowiedział o tej sytuacji na konferencji prasowej, Conceicao pozostał w milczeniu. Sprawa prawdopodobnie się zakończyła, odpadnięcie z Ligi Mistrzów nigdy nie jest łatwe, tym bardziej gry w dniu odpadnięcia wygrywasz mecz.

Źródło: A Bola

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW