Casemiro: Musimy podejść z pokorą do starcia z Chelsea
Casemiro: Musimy podejść z pokorą do starcia z Chelsea

Casemiro: Musimy podejść z pokorą do starcia z Chelsea

W półfinale Ligi Mistrzów Chelsea zmierzy się z Realem Madryt, drużyną, która najczęściej w historii podnosiła to trofeum. Jeden z kluczowych piłkarzy Królewskich, Casemiro, nawołuje do podejścia z pokorą do tego starcia.

– W półfinałach Ligi Mistrzów nie ma faworytów. Nie myślimy teraz o Chelsea, ale o kolejnym meczu ligowym. Będziemy walczyć do końca, by wygrać wszystko co możliwe.

– Cały czas pracujemy, myślimy już o La Lidze, ją również chcemy wygrać. Musimy być pokorni, zrobiliśmy ważny krok, ale jeszcze niczego nie wygraliśmy. Wiemy, że Chelsea ma zasługi, świetnego trenera i mają nasz szacunek.

Casemiro zabrał również kilka słów o koledze z drużyny jak i reprezentacji, Viniciusie.

– Vini jest pokorny, wie, że musi cały czas pracować. Nie może stracić swojej istoty, swojej zabawy z piłką, jego dryblingów jeden na jeden. My nie możemy na niego zbyt mocno naciskać.

– Przez wiele lat mieliśmy wielu dobrych, młodych piłkarzy w Realu. Vini ma dopiero 20 lat, a świat futbolu o tym zapomina. Dzisiaj grasz wśród wielu dobrych piłkarzy, wśród wielu nazwisk i zapominasz, że Vini ma 20 lat, Rodrygo 19, a Militao 23. Vini pokazał, że może grać w tym zespole.

Źródło: TNT Sports

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW