James: Na tym etapie nie możemy się nikogo bać
James: Na tym etapie nie możemy się nikogo bać

James: Na tym etapie nie możemy się nikogo bać

Po pokonaniu Porto i awansie do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, The Blues są nieco zaskoczeni ale i bardzo szczęśliwi. Chodź prawy obrońca przyznaje, że Chelsea poprawiła swoją grę pod skrzydłami Thomasa Tuchela, to nie spodziewał się, że zajdą aż tak daleko. 

-Ten sezon jest dosyć dziwny jednak jeśli ktoś na początku by nam powiedział, że tak daleko zajedziemy to bym mu nie uwierzył.-Mówi Reece James.

– Kolejne mecze w Lidze Mistrzów są coraz trudniejsze ponieważ stawka jest wyższa. Na tym etapie nie można się bać żadnej drużyny. Każdą drużynę należy szanować ale nie można się jej bać. Trzeba być przygotowanym na każdego rywala.

-Cieszymy się, że dzięki ciężkiej pracy i jako zespół przeszliśmy taką drogę. Wielu z nas nigdy wcześniej nie było w tym miejscu więc staramy się cieszyć naszym sukcesem i zdobywać cenne doświadczenie.

-Wiele osób nas lekceważy ale jesteśmy naprawdę bardzo dobrym zespołem. Mamy mocne strony i staramy się je wykorzystywać. Ciężko pracujemy w defensywie, na treningach uczymy się bronić jako cały zespół co potem pomoże nam w meczach. Najważniejsze jest żeby do każdego meczu podchodzić z podniesioną głową i pozytywnymi myślami.

-Trzeba być przygotowanym na oba mecze ponieważ zagramy z światowej klasy drużyną. Będziemy dawać z siebie wszystko od pierwszego gwizdka.

Pierwszy mecz półfinałowy z Realem Madryt już 27 kwietnia

Źródło: Tribal Football 

 

 

 

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka, boks, f1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW