Pulisic: Chcemy zdobyć Ligę Mistrzów!
Pulisic: Chcemy zdobyć Ligę Mistrzów!

Pulisic: Chcemy zdobyć Ligę Mistrzów!

Wygrany dwumecz z F.C. Porto pozwolił Chelsea po raz pierwszy od 7 lat zameldować się w półfinale Ligi Mistrzów.

Jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia i mimo faktu, że The Blues nie są faworytem do wygranej w tym prestiżowym turnieju to morale i pewność siebie jest w drużynie na wysokim poziomie, pozwalającym na sprawienie sporej niespodzianki i powtórzenie wyczynu z 2012 roku.

Na temat wtorkowego meczu z drużyną z Portugalii oraz szansami Chelsea w kolejnych fazach turnieju wypowiedział się amerykański skrzydłowy Christian Pulisic:

– Porto było w niewesołej sytuacji po naszym pierwszym spotkaniu, gdzie stracili 2 bramki nie strzelając ani jednej. Wiedzieliśmy, że rzucą się do ataku od pierwszego gwizdka sędziego i byliśmy na to przygotowani. Nie spanikowaliśmy, graliśmy bardzo pewnie w obronie i mimo pięknej bramki którą zdobył w końcówce meczu nasz przeciwnik to my wywalczyliśmy korzystny rezultat.

– Jesteśmy bardzo pewni siebie, mamy wspaniałą drużynę wierzących w swoje umiejętności chłopaków.

– Gdy docierasz tak daleko, to myślisz o finale. Jesteśmy bardzo zmotywowani, podobnie jak nasz przeciwnik, jednakże damy z siebie wszystko by zwyciężyć.

Pierwszy mecz pomiędzy Chelsea a Realem Madryt w ramach półfinału Ligi Mistrzów odbędzie we wtorek 27 kwietnia w Madrycie. Rewanż tydzień później, tj. 5 maja na Stamford Bridge.

 

Źródło: rt.com

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW