AC Milan wykupi Fikayo Tomoriego po sezonie
AC Milan wykupi Fikayo Tomoriego po sezonie

AC Milan wykupi Fikayo Tomoriego po sezonie

Coraz pewniejszym staje się fakt, że włoski klub skorzysta z opcji wykupu Anglika po sezonie i ten przeniesie się do Włoch na stałe. Od momentu dołączenia do Milanu w styczniu, Tomori imponuje swoją grą z meczu na mecz. 

Football Insider podaje, że Milan powiadomił już Chelsea o swoich planach na lato. Cała transakcja miałaby się zamknąć w granicach 25-30 milionów euro, plus zawarte w umowie bonusy.

Sam piłkarz miał dać do zrozumienia władzom klubu, że z chęcią podpisze kontrakt z Milanem i zostanie pełnoprawnym piłkarzem Rossonerich. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to kibice Chelsea będą musieli pogodzić się z faktem, że więcej nie obejrzą Anglika w niebieskich trykotach.

Od momentu dołączenia do Milanu, Tomori wystąpił w 9 spotkaniach. 8-krotnie wychodził w pierwszej jedenastce, oraz raz został wprowadzony z ławki. Będąc na boisku, przyczynił się do dwóch czystych kont swojego zespołu.

Źródło: Football Insider

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW