Aston Villa i Crystal Palace w kolejce po Rubena Loftus-Cheeka
Aston Villa i Crystal Palace w kolejce po Rubena Loftus-Cheeka

Aston Villa i Crystal Palace w kolejce po Rubena Loftus-Cheeka

Według najnowszych doniesień z angielskich mediów, oba kluby grające na co dzień w Premier League wyrażają chęć sprowadzenia do siebie 25-letniego Anglika.

Ruben Loftus-Cheek od momentu przejścia przez wszystkie szczeble akademii Chelsea, ma problemy z wywalczeniem sobie miejsca w pierwszym zespole The Blues. Obecnie przebywa na wypożyczeniu w Fulham, i w przeciwieństwie do swoich poprzednich pracodawców, Anglik ma zamiar pozostać w Premier League na przyszły sezon.

Według najnowszych doniesień TEAMtalk, Anglik chciałby zmienić klub na stałe. Mówi się, że Aston Villa oraz Crystal Palace są zainteresowane podpisem Anglika na swoich umowach. Mimo tak dużego zainteresowania jego osobą, piłkarz chciałby powrócić do klubu i ostatni raz powalczyć o miejsce.

Chodzą również głosy, że włodarze The Blues nie uważają Anglika za członka drużyny, wobec czego będą dążyli do pozbycia się piłkarza w najbliższym czasie.

Źródło: TEAMtalk, Caught Offside

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW