Trzej giganci Premier League zainteresowani zawodnikiem Interu
Trzej giganci Premier League zainteresowani zawodnikiem Interu

Trzej giganci Premier League zainteresowani zawodnikiem Interu

Jak podają raporty objawienie Interu Mediolan, Martin Satriano znalazł się w kręgu zainteresowania trzech angielskich gigantów – Chelsea, Arsenalu i Manchesteru City.

Piłkarską karierę rozpoczął w urugwajskim Club Nacional, a w styczniu 2020 zgłosił się po niego Inter. 20-latek występuje w drugiej drużynie Nerazzurri, gdzie w 22. spotkaniach zdobył 9 goli i zaliczył 4 asysty. Na mecze pierwszej drużyny został powołany trzy raz, lecz póki co nie udało mu się zadebiutować.

Zainteresowanie ze strony Arsenalu nie powinno być zaskoczeniem – najprawdopodobniej tego lata Emirates opuszczą Alexandre Lacazette i Eddie Nkhetiah. Mimo, że Folarin Balogun podpisał nowy kontrakt z Kanonierami, to przyjście Satriano zwiększyłoby rywalizację o pierwszy skład, a także poszerzyło możliwości rotacji.

Transfer do Chelsea również ma sens – The Blues prawdopodobnie rozstaną się z Olivierem Giroud i Tammym Abrahamem. Mimo zainteresowania Haalandem i obecnością Timo Wernera, transfer Martina jest niewykluczony, a na pewno taki zawodnik przydałby się na ławce Niebieskich.

Manchester City również rozgląda się za nową ‚dziewiątką’. Po zakończeniu sezonu klub opuści Sergio Aguero, co oznacza, że zostaną z jednym nominalnym napastnikiem (Jesus). Obywatele są zainteresowani Erlingiem Haalandem i Harrym Kanem. Jednakże transfer Satarino pozowli zastąpić wychowanka City – Liama Delapa, którym jest zainteresowany Real Madryt. Guardiola może być zainteresowany Urugwajczykiem, aby zwiększyć rywalizację o pierwszy skład.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW