Wnioski po meczu z Porto
Wnioski po meczu z Porto

Wnioski po meczu z Porto

Awans do półfinału stał się faktem i Chelsea może przygotować się spokojnie do pojedynku z Realem Madryt. Zapraszam na wnioski z tego meczu.

  1. Nudna, słaba i bez energii była drużyna Tuchela w meczu rewanżowym. Wynik wystarczyło obronić i można powiedzieć, że to się udało i o to chodzi w meczach turniejowych. Awans do półfinału był celem i drużyna go spełniła, jednak styl był okropny.
  2. Nie widziałem pozytywów w tym meczu, nie chcieliśmy sobie zrobić krzywdy po prostu i tym tłumaczę taką grę. Jednakże gdybyśmy (odpukać) powtórzyli taki występ przeciwko Realowi to nie mamy czego tam szukać. Trzeba będzie zagrać lepiej niż z Atletico jeżeli marzymy o finale.
  3. Nasze trio ofensywne było bardzo słabe, bezbarwne, a jedynym piłkarzem, który starał się cokolwiek zdziałać był Pulisic. Łatwo się można domyślić, że bez rezultatów. Pozostali gracze w ofensywie nie pokazali nic.
  4. Mount fajnie pomagał środkowym pomocnikom, widać było, że w tym meczu jego zadaniem był ruch w odwrotną stronę niż w innych spotkaniach. Mase był zawodnikiem łączącym dwie linie, ale jego występ też nie był niczym niesamowitym. Po prostu był mocno ograniczony.
  5. Szkoda, że Taremi zdobył bramkę życia, bo liczby Mendy’ego mogły być przed tym półfinałem kosmiczne. Jednakże stracona bramka trochę psuje i tak cudowne osiągnięcia Senegalczyka. Niesamowity transfer zrobiliśmy z tym chłopakiem. W tym meczu warto wspomnieć miał jeden błąd w pierwszej połowie spotkania, który mógł nas mocno zaniepokoić jeżeli chodzi o końcowy rezultat.
  6. Defensywa znowu zrobiła swoje. Tuchel skupił się najmocniej na tym aspekcie podczas swojego pobytu i zależy mu na tym głównie, aby nie tracić bramek. Przed nami bardzo ciężkie spotkania, zaczynając od prawdziwego sprawdzianu przeciwko Manchesterowi City, który jest w wyśmienitej formie i ma chrapkę na potrójną koronę. Możemy im te plany pokrzyżować o godzinie 18:30 w sobotni wieczór.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW