Chelsea Supporters Trust: Stoimy w opozycji do Superligi
Chelsea Supporters Trust: Stoimy w opozycji do Superligi

Chelsea Supporters Trust: Stoimy w opozycji do Superligi

Chelsea jest wymieniana wśród klubów, które będą stały za utworzeniem europejskiej Superligi – przeciwko stworzeniu tych rozgrywek są jednak Chelsea Supporters Trust.

Chelsea Supporters Trust jest stowarzyszeniem fanów klubu, które uznawane jest za najbardziej wpływowe, jeżeli chodzi o fanów The Blues w Anglii.

Wydali oni oświadczenie, gdzie potępiają plany utworzenia Superligi i tym bardziej są przeciwni temu, aby Chelsea uczestniczyła w tworzeniu tych rozgrywek. W oświadczeniu możemy przeczytać:

– Sprzeciwiamy się w stu procentach utworzeniu Superligi i ucieczce z rozgrywek Ligi Mistrzów.

– Turniej ten całkowicie zabiłby rywalizację klubową, a to wszystko dla korzyści finansowych. CST jest zaskoczone i rozczarowane tym, że Chelsea wymieniana jest wśród klubów zainteresowanych dołączeniem do rozgrywek.

– Mamy nadzieje, że te doniesienia są nieprawdziwe, bowiem gra w tych rozgrywkach może grozić wykluczeniem chociażby z Premier League, a to może zagrozić przyszłości klubowi.

– Superliga jest również przykładem tego, jak bardzo chciwość zabija ten piękny sport.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW