Chelsea włączy dwóch piłkarzy w transfer Paulo Dybali
Chelsea włączy dwóch piłkarzy w transfer Paulo Dybali

Chelsea włączy dwóch piłkarzy w transfer Paulo Dybali

Według doniesień z Włoch, jeśli Chelsea zdecyduje się złożyć ofertę za Argentyńczyka, dołączy to tej oferty dwójkę piłkarzy. Mają to być dwaj reprezentacji Włoch, Emerson oraz Jorginho.

Kontrakt Dybali dobiega końca za 18 miesięcy. Do tej pory nie udało się dojść do porozumienia ze Starą Damą w sprawie nowej umowy, co przyczyniło się do powstania plotek na temat ewentualnej sprzedaży.

Nie wydaje się, aby komentarze Pirlo odstraszały zainteresowane kluby, więc przyszłość Dybali, którego kontrakt ubiega w 2022 roku nadal pozostaje niejasna. Raczej pewnym jest też fakt, że gigant Serie A będzie wyczekiwał na oferty pieniężne, by w następnym sezonie nie stracić piłkarza za darmo.

Chelsea jest jednym z klubów zainteresowanych ofensywnym pomocnikiem. Według Tuttosport, Thomas Tuchel byłby skłonny oddać Emersona oraz Jorginho, w zamian za 27-latka. Do walki o piłkarza staną również Manchester United, Arsenal oraz Real Madryt.

Źródło: Tuttosport

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW