Cole: Uwielbiam patrzeć na Wernera
Cole: Uwielbiam patrzeć na Wernera

Cole: Uwielbiam patrzeć na Wernera


Ashley Cole jako były zawodnik The Blues udzielił krótkiego komentarza brytyjskiej stacji BBC po półfinałowym spotkaniu w Pucharze przeciwko Manchesterowi City. Anglikowi bardzo podoba się styl gry Timo Wernera, czym wywołał sporą kontrowersję – gdyż jak wiadomo, kibice londyńskiej drużyny narzekają na skuteczność Niemca.

Były defensor uważa, że dzięki sposobie poruszania się i ustawiania Timo, pozostali zawodnicy mają więcej przestrzeni do wbiegania i atakowania bramki rywala. Hakim Ziyech kilkukrotnie wykorzystywał fakt, że kilku obrońców Obywateli skupiało się na Wernerze, co umożliwiało zakończenie akcji strzałem na bramkę.

– Uwielbiam patrzeć na jego grę. Odciąga obrońców od swoich kolegów, wchodzi nieco głębiej tworząc przestrzenie dla pozostałych. Te jego sprinty po skrzydle zdają się nie mieć końca. Może kilka razy mu nie wyjść, ale i tak na końcu z uporem maniaka będzie starał się dostarczyć piłkę koledze, by ten skierował ją do bramki. Wykorzystał brak koncetracji obrońców City, to była ich największa bolączka.

źródło: metro

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW