Hudson: Chelsea powinna porwać Kane’a i zagrozić, że wyrzuci go za burtę!
Hudson: Chelsea powinna porwać Kane’a i zagrozić, że wyrzuci go za burtę!

Hudson: Chelsea powinna porwać Kane’a i zagrozić, że wyrzuci go za burtę!


Legenda angielskich boisk z poprzedniego wieku, Alan Hudson wypowiedział się na temat potencjalnych transferów Chelsea w najbliższym okienku transferowym. Anglik występował w Chelsea na pozycji pomocnika w latach 1969-1974 i przez sezon 1983/1984. Emerytowany zawodnik zapytany został również o plotki transferowe dotyczące piłkarzy przymierzanych do The Blues.

– Uważam, że Tuchel i Abramowicz powinni sięgnąć po Kane’a. Powinni go porwać i zagrozić, że wyrzucą go za burtę rekinom! On jest wart takiego poświęcenia, dodatkowo nie musiałby się daleko przeprowadzać.

– Według mnie nie trzeba ściągać piłkarzy z zagranicy, by ci od razu mieli wpływ na wynik. Chcemy transferów obcokrajowców w momencie, gdy wielu utalentowanych Anglików gra na boiskach Premier League.

– Moim zdaniem do Chelsea pasuje Jack Grealish, James Maddison i Harvey Barnes – ten ostatni pasowałby nawet lepiej od Dembele, o którym się często wspomina w mediach. Wydaje mi się, że dawałby dużo więcej w ofensywie niż Francuz. Gdyby The Blues dysponowali Kane’em, nie musieli by drżeć o wynik we wczorajszej końcówce.

źródło: Caught Offside

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW