Özil pomaga Fenerbache przekonać Giroud do transferu
Özil pomaga Fenerbache przekonać Giroud do transferu

Özil pomaga Fenerbache przekonać Giroud do transferu

Emre Belözoğlu, dyrektor sportowy Fenerbache pełniący obecnie również funkcję tymczasowego trenera zespołu, na szczycie swej transferowej listy życzeń umieścił nowego napastnika. Jednym z kandydatów przymierzanych na tę pozycję jest Olivier Giroud. Francuski napastnik, którego kontrakt wygasa pod koniec czerwca bieżącego roku, będzie miał wolną rękę, aby uzgadniać warunki kontraktu z zagranicznymi zespołami. 

Swoją pomocą w tej sprawie ma służyć Mesut Özil, który występuje obecnie właśnie w Fenerbache. Obaj panowie znają się jeszcze z czasów gry w Arsenalu, gdzie przez kilka lat dzielili szatnię. Niemiec pozostaje w stałym kontakcie z Giroud i namawia go do zmiany barw klubowych na żółto-granatowe. Na boisku Francuz świetnie dogadywał się z Özilem, co podkreślał w wywiadach.

– Jego wizja gry jest doskonała a gra bardzo prosto. Na boisku dobrze się rozumiemy. Jest piłkarzem o wielkiej jakości.

Özil dołączył do Fenerbache na zasadzie wolnego transferu w styczniu tego roku. Od tego momentu wystąpił w 7 spotkaniach dla klubu. Giroud natomiast nie jest zadowolony z roli, którą pełni w Chelsea i chciałby w nadchodzącym okienku transferowym zmienić barwy klubowe. Wymaga jednak co najmniej dwuletniej umowy.

Źródło: Fanatik, Sport Witness

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW