Alan Shearer: Premier League powinna zakazać gry całej szóstce
Alan Shearer: Premier League powinna zakazać gry całej szóstce

Alan Shearer: Premier League powinna zakazać gry całej szóstce

Legenda angielskiej piłki sugeruje władzom Premier League, aby ci zakazali gry wszystkim klubom, które zgodziły się na udział w powstającej Superlidze. 

Kluby z TOP6 Premier League, Atletico Madryt, Real Madryt, Barcelona, Juventus, Inter oraz Milan to tak zwani założyciele Superligi. Decyzja o utworzeniu osobnej ligi poruszyła cały piłkarski świat. UEFA ostrzega piłkarzy, że ci nie będą mogli brać udziały w rozgrywkach narodowych, a kibice odwracają się od swoich klubów.

Najlepszy strzelec w historii Premier League, Alan Shearer zaapelował do władz ligi, aby ci zajęli twarde stanowisko wobec zespołów, które planują dołączyć do nowo powstającej ligi.

– Superliga wrzuciła granat do Premier League i do każdego innego. Zakażcie gry całej szóstce. Jeśli możecie, zakażcie im gry natychmiast. Jestem pewny, że będą patrzeć na każdy możliwy prawny krok, będąc pod ogromną presją, ale jeśli możecie, absolutnie zróbcie to.

– Gdzie teraz są właściciele? Dlaczego teraz nie wyjdą i nie staną twarzą w twarz z mediami i nie powiedzą nam, dlaczego to zrobili? Dlaczego chcą mieć zamkniętą ligę, do której nie może dostać się nikt inny?

Źródło: Metro

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW