Bezbramkowy remis, który mógł wynudzić na śmierć – Chelsea traci punkty z Brighton!
Bezbramkowy remis, który mógł wynudzić na śmierć – Chelsea traci punkty z Brighton!

Bezbramkowy remis, który mógł wynudzić na śmierć – Chelsea traci punkty z Brighton!

Pomimo tego, że cały futbolowy świat myśli obecnie jedynie o Superlidze, to Premier Legue rozgrywa swoje mecze. Chelsea spotkała się dzisiaj z Brighton, aby rozegrać trzydziestą drugą kolejkę ligową.

Od początku spotkania widać było to, że mecz z Manchesterem City odcisnął ogromne piętno na zawodnikach The Blues. Brakowało elementu zaskoczenia, szybkości w przemieszczaniu się z piłką oraz generalnie wszystkiego – można nawet powiedzieć, że to Brighton wyglądało lepiej.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, trudno nawet stwierdzić, czy Chelsea stworzyła sobie dogodną sytuację.

W drugiej połowie nie było lepiej, przynajmniej po stronie The Blues. Ekipa Brighton tworzyła sobie okazje – raz było blisko zdobycia bramki, jednak gracz Mew uderzył w obramowanie bramki strzeżonej przez Kepę Arrizabalagę.

Podopieczni Thomasa Tuchela nie wykazywali większych chęci do tego, aby zdobyć bramkę i wygrać ten mecz. Dlatego też można stwierdzić, że bezbramkowy remis jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem, a jeżeli ktoś ma już żałować, to z pewnością nie są to gracze The Blues, gdyż to Brighton miało lepsze okazje.

Chelsea traci punkty, na szczęście rywale w walce o TOP4 również je stracili. Walka o czwórkę nadal trwa, a dzisiejszy remis pozwolił nam nawet awansować na czwartą lokatę.

 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW