Potter: Chelsea jest w tak dobrym momencie, jak nikt inny w Europie
Potter: Chelsea jest w tak dobrym momencie, jak nikt inny w Europie

Potter: Chelsea jest w tak dobrym momencie, jak nikt inny w Europie

Szkoleniowiec Brighton – Graham Potter odpowiedział na pytania dziennikarzy przed dzisiejszym meczem z Chelsea. Mewy znajdują się aktualnie na 16. miejscu w tabeli Premier League, a ich przewaga nad strefą spadkową wynosi sześć punktów. Warto jednak dodać, że podopieczni Pottera rozegrali od dwa mecze mniej niż znajdujący się na 18. miejscu Fulham.

– To na pewno będzie ciężka gra – powiedział 45-letni menadżer.

– Zagramy przeciwko drużynie, która jest w tak dobrym momencie, w jakim najprawdopodobniej nie jest żaden inny klub w europejskiej piłce. Myślę, że to zasługa Thomasa Tuchela, zawodników oraz sztabu szkoleniowego, ponieważ dostali się aż do półfinału Ligi Mistrzów. Spisali się naprawdę dobrze przeciwko Porto, a chwile potem pokonali Manchester City, co nie jest łatwe.

– Radzą sobie naprawdę dobrze, a my nie jesteśmy na ich poziomie – można śmiało to powiedzieć. I nie będzie to braku szacunku dla nas, ponieważ istnieje duża przepaść między tymi jakościami. Mamy nadzieję, że w tym dniu uda nam się być konkurencyjnymi i spróbujemy uzyskać pozytywny wynik.

Chelsea z Brighton zmierzyła się w pierwszej kolejce obecnego sezonu. Potter uważa, że ​​niedawna zmiana menadżera The Blues w połączeniu z głośnymi letnimi transferami sprawiła, że ​​klub z zachodniego Londynu jest zupełnie inną drużyną niż siedem miesięcy temu.

– Graliśmy z nimi w pierwszym meczu sezonu, więc to oczywiste, że byli w innym momencie pod względem rytmu i formy. Mieli za sobą krótki okres przygotowawczy. Teraz przyszedł nowy trener z nowymi pomysłami, które wprowadza w życie. Notują fantastyczne wyniki, a gracze, w których zainwestowali latem, osiedlili się w klubie i Premier League. Teraz widać, że Chelsea czerpie z tego korzyści.


Źródło: TribalFootball

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW