Conte: Chciałem Koulibaly’ego w Chelsea
Conte: Chciałem Koulibaly’ego w Chelsea

Conte: Chciałem Koulibaly’ego w Chelsea

Przed meczem Inter – Napoli były szkoleniowiec Chelsea, Antonio Conte wypowiedział się na temat jednego z zawodników Neapolitańczyków.

Conte pracował na Stamford Bridge w latach 2016-2018. Za jego kadencji do drużyny dołączyło wielu zawodników, którzy ostatecznie nie wywalczyli sobie miejsca w ekipie The Blues i są na wylocie. Dziennikarze niejednokrotnie rozważali kto był odpowiedzialny za tamte transakcje, a kibice Chelsea podzielili się na dwa fronty. Jeden z nich obarczał winą Conte, który nie potrafił przekonać do swego projektu topowych graczy i musiał ściągać półśrodki. Druga strona obarczała winą zarząd, który rzekomo nie chciał inwestować w projekt Włocha.

Jednym z niedoszłych transferów za kadencji Conte był Kalidou Koulibaly. Przed meczem z Napoli, szkoleniowiec Interu wypowiedział się na temat Senegalczyka:

– Koulibaly? Umieściłbym go jako drugiego lub trzeciego obrońcę na świecie, kiedy pracowałem w Chelsea chciałem go tam ściągnąć.

Źródło: Di Marzio

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X