Jorginho: Cieszę się, że Kepa zachował kolejne czyste konto
Jorginho: Cieszę się, że Kepa zachował kolejne czyste konto

Jorginho: Cieszę się, że Kepa zachował kolejne czyste konto

Pomocnik Chelsea przyznaje, że wraz z drużyną nie spełnili standardów we wczorajszym meczu z Brighton. Włoch był kapitanem drużyny, po tym jak Cesar Azpilicueta dostał trochę czasu na odpoczynek.

Pomocnik w wywiadzie pochwalił występ przeciwników, ale podkreślił również, że powinni zrobić więcej, by stworzyć okazje do wygrania meczu.

– To było trudne, ponieważ Brighton dobrze zagrało, bardzo dobrze bronili i pressowali. Więc nie kreowaliśmy zbyt wielu sytuacji jak w poprzednich meczach, a później musieliśmy cierpieć.

– Kiedy nie możesz tworzyć wielu sytuacji, w tych nielicznych, w których możesz stworzyć świetną okazję, musisz być głodny gry. Żeby być fair, nie robiliśmy tego, przegapialiśmy momenty. A gdy tego nie robisz, nie możesz strzelić, a później wygrać meczu.

Po raz kolejny nasz bramkarz zachował czyste konto. Po raz drugi z rzędu był to Kepa, który nie stracił bramki w sobotnim półfinale FA Cup z Manchesterem City.

– Cieszę się z tego. Ciężko pracuje, tak jak reszta zespołu. Wszyscy ciężko pracujemy na boisku i dobrze bronimy. Musimy dalej tak pracować, i być lepszym posiadając piłkę.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW