Tammy Abraham: Timo jest dziwny
Tammy Abraham: Timo jest dziwny

Tammy Abraham: Timo jest dziwny

Czasami w szatni panują różne nastroje. Tammy Abraham, zapytany kto jest najśmieszniejszym piłkarzem w szatni Chelsea, odpowiedział, że Timo Werner.

Kiedy do głowy przychodzi ci nazwisko Werner, myślisz, że to piłkarz, który ciężko pracuje, który biega szybciej od kogokolwiek na boisku. Oczywiście były również momenty, kiedy Timo pokazywał swoje poczucie humoru w wywiadach. Jedną z takich sytuacji była wypowiedź Niemca, który powiedział, że czasami nie rozumie Billy’ego Gilmoura oraz jego akcentu.

– Ostatnio, wskazałbym na Timo Wernera. Wyszedł ze swojej strefy, wiem o nim coraz więcej. Jest głośnym charakterem w szatni. Mnie też to zaskakuje. Jest dziwny, ale to po prostu on.

– Lubi być głośno. Czasami, gdy w szatni panuje cisza, Timo zaczyna krzyczeć coś po niemiecku. Tak po prostu. Rozbawia wtedy każdego, jest dobrym kumplem.

W dodatku, reprezentant Anglii nazwał Wernera piłkarzem, którzy ubiera się najgorzej spośród wszystkich zawodników Chelsea.

– Żeby być fair, ma wymówkę, że dopiero tutaj przyjechał, i prawdopodobnie nie przywiózł jeszcze wszystkich swoich rzeczy z Niemiec. Sorry Timo, kocham cię i nadal jesteś moim kumplem, ale wiesz…(śmiech).

Źródło: The Chelsea Chronicle

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X