Caballero: Chciałbym, aby Oasis znów zaczęli grać
Caballero: Chciałbym, aby Oasis znów zaczęli grać

Caballero: Chciałbym, aby Oasis znów zaczęli grać

Nasz bramkarz pasjonuje się muzyką. W wywiadzie opowiada o swoich ulubionych zespołach, gatunkach i recepcji jego muzyki w szatni Chelsea.

– Kocham argentyńską muzykę. Dorastałem, słuchając zespołów z mojej ojczyzny. W Argentynie jest wiele grup rockowych. Możesz pójść na ich koncerty, pooglądać je w każdym momencie – tak samo wygląda to w Londynie. Moje pokolenie słuchało Guns N’Roses, Aerosmith, U2 czy Oasis. Kocham muzykę i zespoły takie jak te. Lubię ich słuchać, a granie na gitarze jest, jak uważam, dobrym sposobem na odstresowanie się i miłe spędzenie czasu. Gram na gitarze od 19 roku życia. Nie jestem ekspertem, ale od tamtego czasu uczę się grać i staram się rozwijać swoje umiejętności.

– Nigdy nie byłem tak zdyscyplinowany podczas gry na gitarze, jak jestem, będąc piłkarzem. Grałem na niej przez krótki okres i wracałem do niej dopiero wtedy, kiedy miałem czas. Nie jestem w tym dobry, ale potrafię zagrać parę piosenek i jestem z tego powodu szczęśliwy. W domu mamy mnóstwo instrumentów – gitarę elektryczną, ukulele, pianino. Staram się tylko znaleźć czas, aby zagrać na nich wszystkich!

– Kiedy puszczam muzykę w szatni, wybrana przeze mnie piosenka nie zdąży się nawet skończyć, a już jest przełączana. Chłopakom nie podoba się mój gust. Są ode mnie zdecydowanie młodsi. Wolą rap czy hip-hop i ja to szanuję. Na siłowni sytuacja wygląda inaczej. Mogę włączyć moją muzykę. Zawsze przyjeżdżam do klubu przed młodszymi, więc rządzę w tej części Cobham i kontroluję muzykę! Wydaje mi się, że muzyka rockowa może być czasami bardzo dobra na siłowni. Pasuje do work-outu i myślę, że jest bardziej odpowiednia tam niż w szatni. Taka porozumienie bardzo mi pasuje!

Dziennikarz zadał Argentyńczykowi pytanie o wymarzonego headlinera. Doświadczony bramkarz miał kłopot z udzieleniem odpowiedzi.

– To trudne pytanie. Przez lata widziałem wiele świetnych zespołów. Kochałem oglądać Red Hot Chilli Peppers, Bona Jovi i U2. Ale myślę, że gdybym musiał wybrać najlepszy, wybrałbym Aerosmith albo Oasis. Mam marzenie, aby zobaczyć ponowne zjednoczenie Oasis, aby znów zaczęli grać. Nie jestem jednak pewny, że to się kiedykolwiek wydarzy. Wymienione przeze mnie 5 zespołów stworzyłoby świetną playlistę. Może posłucham ich na siłowni!

Źródło: Chelsea Official Site

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW