Carlton Cole: Abraham pasowałby do West Hamu
Carlton Cole: Abraham pasowałby do West Hamu

Carlton Cole: Abraham pasowałby do West Hamu

Były napastnik West Hamu i reprezentacji Anglii – Carlton Cole – wypowiedział się na temat Abrahama. Porównał go do siebie w jego wieku, przedstawił możliwe opcje przyszłości młodego Anglika i podkreślił, że pasowałby do taktyki stołecznego rywala Chelsea. 

– Jeżeli miałby przyjść do West Hamu, przywitałbym go z otwartymi ramionami. Byłby idealną osobą, aby liderować formacji ofensywnej. Mamy Michaila Antonio, który jest zawodnikiem z topu. Jednak, gdy przyszedłby Tammy, mógłby mu rzucić rękawicę, a tego właśnie potrzebuje West Ham. Nie ma nikogo, kto mógłby rywalizować o miejsce w składzie z Antonio. Tammy byłby idealny.

– Od zawsze lubiłem wysokich, dobrze wyszkolonych technicznie napastników. Tammy mógłby się od razu wpasować – szczególnie, jeżeli udałoby się zatrzymać Jesssego Lingarda.

– Wydaje mi się, że Tammy potrzebuje być pod czyimiś skrzydłami. Potrzebuje ludzi, którzy w niego wierzą, a kiedy tę wiarę czuje, odpłaca się swoimi występami. Kiedy spojrzysz na jego karierę, zauważysz, że świetnie sobie radzi. Nie porównałbym go do mnie, gdyż on o wiele lepiej niż ja wykorzystał dane mu szanse. Miał świetny zeszły sezon, kiedy Chelsea musiała grać młodzieżą. Teraz jednak musi wykombinować, co chce zrobić ze swoją karierą. Czy chce przejść gdzieś indziej i być kluczowym graczem? Np. do Aston Villi, stając się ich najlepszym napastnikiem? Wiem, że go tam lubią. Mógłby pójść gdzieś, gdzie będzie centralną postacią, niepodważalnym numerem 1, jak kiedyś Drogba w Chelsea. Musi spojrzeć na miejsce w jakim jest jego życie i kariera, a potem pomyśleć, co chce z nimi zrobić, gdzie z nimi pójść. Czy chce zostać w wielkim zespole czy zmienić klub i tworzyć własną markę, stając się podporą reprezentacji Anglii?

Źródło: Bookmakers.co.uk

 

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW