Chelsea obserwuje sytuację Hakana Calhanoglu
Chelsea obserwuje sytuację Hakana Calhanoglu

Chelsea obserwuje sytuację Hakana Calhanoglu

Według najnowszych raportów, Chelsea przygląda się sytuacji tureckiego piłkarza AC Milanu.

Według IL Milanista, The Blues chcą sprowadzić piłkarza na Stamford Bridge w momencie, gdy ten stanie się wolnym zawodnikiem. Kontrakt ofensywnego pomocnika dobiega końca, a sam piłkarz czeka na nową ofertę od klubu, która będzie dla niego wystarczająco atrakcyjna i umożliwi pozostanie we Włoszech.

Aby Turek dołączył do Chelsea, działacze The Blues muszą przedstawić lepszą ofertę niż AC Milan. Dodatkowo piłkarzem interesuje się również lokalny rywal Niebieskich, Arsenal.

Jeśli Hakan Calhanoglu dołączył by na Stamford Bridge, doda on głębi kreatywności, którą i tak już zauważamy w klubie. 27-latek wystąpił w tym sezonie 37 razy w koszulce Milanu. Do bramki rywala trafił 8 razy, natomiast po jego ostatnich podaniach, koledzy strzelili łącznie 11 bramek.

Źródło: Chelsea Media Watch

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW