Powrót Bakayoko na Stamford Bridge
Powrót Bakayoko na Stamford Bridge

Powrót Bakayoko na Stamford Bridge

Wielkimi krokami zbliżamy się do letniego okienka transferowego. Po ostatnim gorącym okresie podczas letniego okienka napawa nas ciekawością co wydarzy się podczas najbliższego.

Z pewnością każdy z nas ma wątpliwości co do przyszłości Tiemoué Bakayoko w Chelsea. Francuz obecnie przebywa na wypożyczeniu we włoskim Napoli, gdzie niestety nie zachwyca. Jak donoszą włoskie media Bakayoko już niedługo pożegna się z Serie A i powróci na Stamford Bridge.

Według Tutto Mercato Web 26-latek już jutro ma otrzymać kolejną szanse w meczu przeciwko Lazio. Niestety, nie jest to równoznaczne z tym, że obecny klub ponownie rozważy podpisanie z nim kontraktu. Dodatkowo portal mówi, że Napoli nie zdecydowało się na zakup piłkarza głównie z trzech powodów: pierwszy to, to, jak prezentuje się na wypożyczeniu, następnie jego kwota za transfer, a najważniejszy z powodów to jego ogromna pensja.

Bakayoko do Chelsea trafił w 2018 roku za 40 mln euro. Od tamtego momentu, poza pierwszym sezonem, ciągle przebywa na wypożyczeniach. Był w Mediolanie, Milanie i Monako, jednak w żadnym z tych klubów nie udało mu się przebić na stałe.

Jego kontrakt jest ważny do 2022 roku, dlatego Chelsea bardzo mocno zależy na jego sprzedaży w najbliższym oknie, aby w przyszłym roku, nie odszedł za darmo, po wygaśnięciu kontraktu.

I rok w rok ten sam problem i ból głowy Mariny co poczynić z francuskim zawodnikiem.

Źródło: Sportwitness

 

 

 

 

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW