Dimitar Berbatov: To będzie interesujący mecz
Dimitar Berbatov: To będzie interesujący mecz

Dimitar Berbatov: To będzie interesujący mecz

Dzisiejsze spotkanie będzie jednym z najważniejszych w tym sezonie dla obu drużyn. Oba zespoły walczą o miejsce w czołowej czwórce, a dzisiejszy mecz będzie idealną okazją, by uciec rywalowi o kilka punktów.

Na temat dzisiejszych derbów wypowiedział się były piłkarz m. in. Manchesteru United, Dimitar Berbatov.

– O mój Boże, zapowiada się na ciekawy mecz. Część ludzi uważa, że będzie to mecz, gdzie obie drużyny nie mogą pozwolić sobie na porażkę, więc będzie to zacięte spotkanie i spodziewam się bramek.

– West Ham zaskakuje każdego, bo grają dobrą piłkę, ale są również bardzo otwarci w defensywie, a Chelsea ma kilka ciekawych opcji w ataku. West Ham gra jako jeden zespół i wiedzą, jak umieścić piłkę w siatce. Wydaje mi się, że ten mecz zakończy się remisem.

Według Bułgara, spotkanie zakończy się wynikiem 2:2. Pierwszy gwizdek zabrzmi na London Stadium o 18:30.

Źródło: Hammers.News

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW