Ben Chilwell: To właśnie dlatego wybrałem Chelsea
Ben Chilwell: To właśnie dlatego wybrałem Chelsea

Ben Chilwell: To właśnie dlatego wybrałem Chelsea

Reprezentant Anglii nie ukrywa, że uwielbia swoje życie od momentu dołączenia do Chelsea. Obrońca dołączył na Stamford Bridge w lecie z Leicester, za około 50 milionów funtów.

To właśnie po podaniu Bena, Timo Werner strzelił bramkę dającą zwycięstwo Chelsea w derbowym spotkaniu z West Hamem. Było to bardzo ważne spotkanie, bowiem The Blues odskoczyli „Młotom” na 3 punkty i obecnie znajdują się w czołowej czwórce.

– To właśnie powód dla którego dołączyłem do Chelsea. Chcesz grać w takich spotkaniach co tydzień, kiedy walczysz o miejsce w TOP4. We wtorek gramy z Realem Madryt, co jest czymś, o czym marzyłeś każdego dnia jako dzieciak oraz finał pucharu.

– To powód dla którego dołączyłem do Chelsea, jesteśmy podekscytowani. Każdego tygodnia, każdy mecz będzie niezwykle ważny, kiedy walczymy o puchar i czołową czwórkę. Mam nadzieję, że dzięki EURO uda nam się to wykorzystać.

– To było niezwykłe, obie drużyny walczą o TOP4. Mieliśmy tyle samo punktów i wiedzieliśmy, że drużyna która dzisiaj wygra zbliży się do czołowej czwórki. Na szczęście wygraliśmy, ale już przed meczem wiedzieliśmy jak ważne jest to spotkanie. Cieszymy się z kolejnego czystego konta oraz bramki Timo.

Źródło: talkSPORT

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW