Wnioski po meczu z West Hamem
Wnioski po meczu z West Hamem

Wnioski po meczu z West Hamem

Chelsea wygrywa mecz derbowy o TOP4 i znacznie przybliża się do tego, aby zagrać w Lidze Mistrzów w kolejnym sezonie. Zapraszam na wnioski z tego spotkania.

  1. Niesamowite jest to ile razy pisałem już o Masonie Mouncie i dalej nie nudzą mnie pochwały w stronę wychowanka. Kolejny genialny mecz, kolejny raz najjaśniejszy punkt w drużynie Chelsea. Zagrał cudownie i aż boję się pomyśleć w jakim miejscu będzie w następnym sezonie nasz wychowanek. TOP.
  2. Piękna asysta Bena Chilwella i Timo Werner nie mógł tego zepsuć. Mamy niesamowitego lewego obrońcę, który mam nadzieje będzie takim piłkarzem dla nas jak Ashley Cole. Miejmy nadzieje, że starcie z Balbueną nie odbije się na zdrowiu Bena.
  3. Werner poza bramką miał jeszcze festiwal zagrywek rodem z okręgówki. Wykończenie to dalej u niego rzecz, która wymaga natychmiastowej poprawy. Mógł ten mecz skończyć z trzema golami, cieszy jedna bramka, która dała zwycięstwo, ale od niego wymaga się raczej czegoś więcej.
  4. Potężny Mendy ma już 15 czystych kont. Kupiliśmy bramkarza za małe pieniądze, a gość jest jednym z najlepszych golkiperów w lidze. Takie transfery mi się bardzo podobają i oby Ed utrzymał taką dyspozycję na długie lata.
  5. Tuchel postanowił w tym meczu zaryglować dostęp do swojej bramki, ponieważ tym razem wystawił Azpilicuete na wahadle dając znak, że nie chcemy się za bardzo zapędzać do ataku. Wynik idzie w świat, Chelsea wygrywa 1:0 na trudnym terenie z mocnym West Hamem i o to chodziło Niemcowi.
  6. Mecz z Realem już we wtorek i ciekawi mnie czy ustawienie, które wczoraj widzieliśmy jest odzwierciedleniem tego co zobaczymy w półfinale Ligi Mistrzów. Wydaje mi się, że właśnie to chciał testować Tuchel.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW