Chelsea nie rezygnuje z Rice’a!
Chelsea nie rezygnuje z Rice’a!

Chelsea nie rezygnuje z Rice’a!

Młody, angielski pomocnik z pewnością był jednym z głównych celów transferowych Chelsea. Do tej pory wydawało się, że zasadniczo ze względu na Franka Lamparda, który pragnął ściągnąć wychowanka The Blues z powrotem na Stamford Bridge. Teraz jednak pojawiają się głosy, które spekulują, że transfer Rice’a do Chelsea jest wciąż możliwy. 

Dziennikarz Julien Laurens stwierdził, że Rice jest ważniejszym celem transferowym niż Aurelien Tchouaméni, który występuje na pozycji Anglika i był łączony z The Blues (o Francuzie można przeczytać w tekście pod tym linkiem).

– Declan Rice jest wyżej na liście celów transferowych niż Aurelien Tchouaméni. To normalne – powiedział francuski dziennikarz.

Rice jest obecnie kontuzjowany. W obecnym sezonie rozegrał 32 spotkania w koszulce West Hamu. Zaliczył jedną bramkę i jedną asystę. Od września 2020 roku wystąpił także w 8 meczach reprezentacji narodowej. W meczu przeciwko Islandii udało mu się wpisać na listę strzelców. Był to jego debiutancki gol w narodowych barwach.

Źródło: The Byline Podcast, transfermarkt

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW