Tammy Abraham budzi zainteresowanie kolejnego klubu
Tammy Abraham budzi zainteresowanie kolejnego klubu

Tammy Abraham budzi zainteresowanie kolejnego klubu

Tammy Abraham nie będzie mógł narzekać na brak zainteresowania w letnim oknie transferowym – wszystko bowiem wskazuje na to, że kilka klubów z Anglii chętnie pozyskałoby go do siebie.

Anglik nie może optymistycznie spoglądać na swoją przyszłość w Chelsea, jednak wydaje się, że nie będzie miał problemu ze znalezieniem nowego zespołu.

Jakiś czas temu pisano o tym, że zainteresowanie wykazują takie kluby jak West Ham oraz Leicester. Teraz do grona zespołów chętnych do pozyskania najlepszego strzelca Chelsea w tym sezonie dołączyło Wolves.

Abraham jest zarówno najlepszym strzelcem The Blues w lidze, jak i we wszystkich rozgrywkach, pomimo tego, że przez ostatnie dwa miesiące rozegrał zaledwie kilka minut.

Thomas Tuchel nie ceni sobie jednak jego umiejętności, dlatego zapowiada się na to, że Abraham będzie musiał opuścić Stamford Bridge w poszukiwaniu regularnego grania, a krok w tył, do klubów walczących o europejskie puchary, byłby dla niego mądrym ruchem.

Źródło: Football Insider

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW