Christian Pulisic: Eden to piłkarz, na którym się wzorowałem
Christian Pulisic: Eden to piłkarz, na którym się wzorowałem

Christian Pulisic: Eden to piłkarz, na którym się wzorowałem

Amerykański skrzydłowy nazwał byłego piłkarza Chelsea niesamowitym zawodnikiem, na którym dodatkowo się wzorował, jednak nie porównuje się do gracza Królewskich.

Po odejściu Belga do Realu Madryt, Pulisic przyszedł w roli następcy. Obaj panowie zmierzą się dzisiaj wieczorem w półfinale Ligi Mistrzów. Po wyleczeniu kontuzji, Hazard wrócił na boisko w sobotnim spotkaniu przeciwko Realowi Betis. Mimo, że 30-latek strzelił zaledwie trzy bramki, Christian oraz koledzy z drużyny obawiają się występu Belga.

– Był niesamowitym graczem w tym klubie. Był kimś, na kim zdecydowanie się wzorowałem. Pod żadnym pozorem nie porównuję się do niego, ani nie staram się być taki jak on. Jestem swoim piłkarzem, robię wszystko co najlepsze dla klubu. To zaszczyt słyszeć, że jestem z nim porównywany, ale wciąż mam przed sobą drogę do przebycia.

– Gramy teraz bez niego. Nigdy ze sobą nie graliśmy, więc wiem tylko jak jest gdy go nie ma. Jesteśmy teraz w dobrym miejscu. Jesteśmy w półfinale Ligi Mistrzów. Mamy zdecydowanie o co grać w tym sezonie, a drużyna na pewno jest w dobrej sytuacji.

Źródło: Metro

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW