Duff: Hazard przyjechał do Realu gruby
Duff: Hazard przyjechał do Realu gruby

Duff: Hazard przyjechał do Realu gruby

Były skrzydłowy Chelsea zarzuca belgowi brak profesjonalizmu i zawodowego podejścia do swojej sylwetki, oraz starał uzasadnić jego transfer do Madrytu. 

–Denerwowałbyś się, że ruszy do przodu. Zawsze był szybkim dryblerem, ale ma już 30 lat. Wszyscy wiemy, że po trzydziestce tacy piłkarze zaliczają pewien zjazd.

– Nigdy nie był wzorem sportowca. Nie miał takiego zacięcia jak Messi i Ronaldo, gdyby tak było to wymienialibyśmy go na równi z tą dwójką.

–Przybył na swój pierwszy okres przygotowawczy po transferze do Realu. Do Galacticos, za 160 milionów euro…z nadwagą. Gruby. Nazywaj to jak chcesz.  Martwilibyście się o niego, ponieważ miał 11 kontuzji, wracał po każdej, ale przez praktycznie dwa lata nie grał. W takich sytuacjach trzeba mieć w sobie siłę i być profesjonalistą.

– Można się spierać, że jego waga zawsze stanowiła problem, ale gdy przychodzisz do klubu za takie pieniądze to stawiasz się tam w swojej najlepszej formie. Tymczasem on przybył z nadwagą bo był na wakacjach.

– Nie miałem nigdy czegoś takiego. Nienawidzę celować do piłkarza, ale on zawsze był na celowniku wszystkich.

Źródło: Daily Star

 

O autorze

Avatar

Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze...uważaj...uważaj...ważaj...k*rwa. Znowu coś po*ebałem w tłumaczeniu.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW