Watford zainteresowany graczem Chelsea!
Watford zainteresowany graczem Chelsea!

Watford zainteresowany graczem Chelsea!

Drużyna Szerszeni prowadzi rozmowy z Chelsea w sprawie zakontraktowania młodego talentu. Mowa tutaj o Ike Ugbo, który przebywa na wypożyczeniu w Brugii. 

Kwota transferu ma wynieść 5mln £. Cercle Brugge miał opcję wykupu zawodnika za tę samą sumę, jednak Ugbo wolałby zmienić barwy klubowe. Podczas rocznego wypożyczenia młody napastnik imponował swoją grą i wykręcanymi liczbami. Pomógł drużynie w walce o utrzymanie, strzelając w 32 meczach 16 bramek.

Pierwsze rozmowy pomiędzy Chelsea a Watfordem miały rozpocząć się na początku miesiąca. Choć negocjacje są jeszcze na wstępnym etapie, kolejne spotkanie jest już zaplanowane na następne tygodnie.

Wicelider Championship, który jest już pewny awansu do angielskiej ekstraklasy, nie jest jednak jedynym klubem zainteresowany usługami Anglika. Eintracht Frankfurt, Genk i Monaco także go obserwują. Transfer do francuskiego giganta wydaje się jednak mało prawdopodobny, gdyż w ekipie Niko Kovača byłby dopiero czwartym napastnikiem.

Anglik, który reprezentował Chelsea od drużyny U-10, ma jeszcze rok ważnego kontaktu wiążącego go z The Blues. Ugbo jest jednak gotowy, aby budować swą markę poza Stamford Bridge. 22-letni napastnik wciąż nie zadebiutował w pierwszej drużynieW CV ma jednak pobyt aż na 5 wypożyczeniach.

Źródło: The Athletic

 

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW