Inter wycenił Romelu Lukaku
Inter wycenił Romelu Lukaku

Inter wycenił Romelu Lukaku

Chelsea będzie musiała pobić swój rekord transferowy, jeżeli będą chcieli pozyskać Romelu Lukaku w letnim oknie transferowym.

The Blues chcą pozyskać topowego snajpera po zakończeniu sezonu, jednak będzie to niezwykle trudne. Erling Haaland budzi bowiem zainteresowanie największych klubów świata, a niemożliwym wydaje się pozyskanie Harry’ego Kane’a. Dlatego też może się okazać, że to Lukaku będzie jedyną dostępną opcją.

W przypadku Belga, dużym problemem mogą być pieniądze, ponieważ jeżeli Chelsea będzie chciała go pozyskać, będzie musiała zapłacić 105 milionów funtów – na tyle właśnie Inter wycenia swojego gracza.

Lukaku jest najlepszym piłkarzem Interu, odkąd przybył do Włoch, dlatego nie może dziwić, że nie chcą oni pozbywać się go za drobne.

Napastnik rodem z Belgii, zna smak Premier League, dlatego nie ma wątpliwości o to, że poradziłby sobie w tych rozgrywkach, gdyby przyszło mu wrócić do Chelsea.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Michal Malolepszy

Żołnierz jednoosobowej armii Tammy'ego Abrahama! W życiu ważne są tylko chwile oraz bramki ulubionych piłkarzy. Pewne są tylko trzy rzeczy - śmierć, podatki, moje newsy na tym portalu.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW