Inter wycenił Romelu Lukaku
Inter wycenił Romelu Lukaku

Inter wycenił Romelu Lukaku

Chelsea będzie musiała pobić swój rekord transferowy, jeżeli będą chcieli pozyskać Romelu Lukaku w letnim oknie transferowym.

The Blues chcą pozyskać topowego snajpera po zakończeniu sezonu, jednak będzie to niezwykle trudne. Erling Haaland budzi bowiem zainteresowanie największych klubów świata, a niemożliwym wydaje się pozyskanie Harry’ego Kane’a. Dlatego też może się okazać, że to Lukaku będzie jedyną dostępną opcją.

W przypadku Belga, dużym problemem mogą być pieniądze, ponieważ jeżeli Chelsea będzie chciała go pozyskać, będzie musiała zapłacić 105 milionów funtów – na tyle właśnie Inter wycenia swojego gracza.

Lukaku jest najlepszym piłkarzem Interu, odkąd przybył do Włoch, dlatego nie może dziwić, że nie chcą oni pozbywać się go za drobne.

Napastnik rodem z Belgii, zna smak Premier League, dlatego nie ma wątpliwości o to, że poradziłby sobie w tych rozgrywkach, gdyby przyszło mu wrócić do Chelsea.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW