Oblak: Poradziłbym sobie w każdej lidze
Oblak: Poradziłbym sobie w każdej lidze

Oblak: Poradziłbym sobie w każdej lidze

Kwestia transferu Jana Oblaka nadal jest zawieszona w powietrzu i od czasu do czasu temat jest poruszany na nowo. Tym razem Słoweniec podzielił się swoimi przemyśleniami na temat innych lig.

Wydaje się, że Oblak pozostawił sobie wolną furtkę na wypadek ewentualnego transferu do Premier League. Zawodnikiem od dawna są zainteresowane takie kluby jak Chelsea czy Manchester United.

– Premier League ma bardzo mocne zespoły, może najmocniejsze w Europie. Na koniec to jednak wszystko zależy od trenera – robisz to, o co cię poprosi i jakich wskazówek udzieli.

– To gra zespołowa, więc każdy na boisku powinien przede wszystkim myśleć o instrukcjach otrzymanych od trenera. Nie ma znaczenia, czy to Premier League, Serie A czy La Liga.

– Nie wiem, co przyniesie przyszłość, ale jestem pewny, że grałbym tak samo dobrze w każdej lidze. Nigdy nic nie wiadomo.

– Teraz gram w Hiszpanii, robię to od 7 lat, zobaczymy co dalej, nadal jestem młody. Może nie tak bardzo, ale nadal kilka lat gry przede mną. Najważniejszą rzeczą jest unikanie kontuzji, co do reszty to zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

Źródło: Guillem Balague

O autorze

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW