AC Milan zainteresowany Abrahamem
AC Milan zainteresowany Abrahamem

AC Milan zainteresowany Abrahamem

Kolejne kluby dołączają do walki o Tammy’ego Abrahama. 

Anglik nie będzie miał problemu ze znalezieniem sobie nowego pracodawcy po tym, jak został odstawiony na boczny tor w Chelsea. Nowy menedżer nie ufa napastnikowi The Blues, wobec czego jego odejście po sezonie wydaje się nieuniknione.

Do tej pory mówiono głównie o angielskich klubach, takich jak Aston Villa, Wolves, West Ham czy Leicester – teraz w stawce pojawia się zagraniczna opcja. Chodzi o AC Milan.

Włodarze klubu z Mediolanu są bardzo zadowoleni z ostatniego biznesu z Chelsea, kiedy to pozyskali Fikayo Tomoriego. Wychowanek The Blues z miejsca stał się ważnym ogniwem w klubie, dlatego chętnie pozyskają innego z wychowanków londyńskiej ekipy – Tammy’ego Abrahama.

Problemem mogą być jednak pieniądze, gdyż Chelsea będzie żądała za swojego napastnika około 40 milionów funtów i może być to zbyt wysoka kwota dla mediolańczyków.

Źródło: Evening Standard

O autorze

Michal Malolepszy

Żołnierz jednoosobowej armii Tammy'ego Abrahama! W życiu ważne są tylko chwile oraz bramki ulubionych piłkarzy. Pewne są tylko trzy rzeczy - śmierć, podatki, moje newsy na tym portalu.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW