Klub stracił cierpliwość do Wernera – Chelsea chce pozyskać nowego napastnika
Klub stracił cierpliwość do Wernera – Chelsea chce pozyskać nowego napastnika

Klub stracił cierpliwość do Wernera – Chelsea chce pozyskać nowego napastnika

Zarząd Chelsea nie ma już cierpliwości do słabej gry Timo Wernera, dlatego też chcą pozyskać napastnika w letnim oknie transferowym.

Gdy Niemiec przybywał na Stamford Bridge, wydawało się że będzie on napastnikiem na lata, jednak Werner nie potrafił odnaleźć się w nowym otoczeniu i nic nie wskazuje na to, aby za jakiś czas miało być lepiej. Zarząd The Blues stracił już cierpliwość do snajpera.

Roman Abramowicz pragnie pozyskać nowego atakującego, który zapewniłby gole Chelsea.

Numerem jeden był Erling Haaland, jednak na ten moment wydaje się, że jest to niemożliwe do spełnienia marzenie, dlatego też Chelsea spogląda w kierunku Romelu Lukaku. Abramowicz jest fanem takiego rozwiązania, ponieważ przyjął do wiadomości, że nie da się pozyskać Haalanda.

Belg świętował wczoraj mistrzostwo Włoch zdobyte z Interem i bardzo trudno będzie wyciągnąć go z tego klubu. Być może jednak miłość do Chelsea zwycięży. Nie jest bowiem tajemnicą, że Lukaku to fan The Blues.

Źródło: Mundo Deportivo

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW