Mount: Trudno opisać to słowami
Mount: Trudno opisać to słowami

Mount: Trudno opisać to słowami

Po wczorajszym absolutnie FENOMENALNYM spotkaniu w wykonaniu Chelsea krótkiego wywiadu udzielił Mason Mount. Młody Anglik wpisał się na listę strzelców w 85. minucie meczu podwyższając wynik na 2:0 i tym samym pieczętując awans The Blues do wielkiego finału Ligi Mistrzów.

– Trudno opisać to słowami, ale mamy za sobą wspaniały występ. To był bardzo ciężki mecz. Byliśmy genialni. Ciężko pracowaliśmy i prawdopodobnie powinniśmy strzelić około pięciu goli! Powinienem był wykorzystać swoją sytuację, która miałem około 20 minut przed bramką na 2:0, ale najważniejsze jest to, że wygraliśmy.

– Prowadzenie 1:0 nie miało takiego znaczenia, ponieważ jeśli Real strzeliłby gola, wróciliby do gry serwując nam dogrywkę. Strzelenie drugiego gola było dla nas niezwykle ważne. Widać to było po samych celebracjach… był to dla nas ogromny cel. Dało nam to trochę wytchnienia w końcówce.

– Jako zespół dajemy z siebie wszystko. Wszyscy popychamy się do przodu, jesteśmy ze sobą tak blisko jak rodzina. Jako zespół jesteśmy bardzo zgrani i dajemy sobie dodatkowe siły, gdy ktoś jest już zmęczony. Wiemy, co możemy zrobić, ponieważ znamy się jako grupa.

– Jesteśmy w finale Ligi Mistrzów i musimy to zakończyć. To były dwa wielkie mecze, pokonanie jednego z najlepszych zespołów na świecie dało nam kopa i zrobiliśmy to! Teraz musimy to powtórzyć. To jeszcze nie koniec, został jeszcze jeden mecz.

– Musimy iść naprzód, a wtedy osiągniemy wielkość. Damy z siebie wszystko. Wchodzimy w to z pełnym przekonaniem, tak jak robiliśmy to przez całą drogą prowadzącą do celu.


Źródło: Chelsea FC

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW