NIEOFICJALNIE: Finał w Stambule z kibicami na trybunach!
NIEOFICJALNIE: Finał w Stambule z kibicami na trybunach!

NIEOFICJALNIE: Finał w Stambule z kibicami na trybunach!

Niesamowicie zaczął się miesiąc maj dla kibiców Chelsea i angielskiej piłki. Wczoraj przypieczętowaliśmy w świetnym stylu awans do finału Ligi Mistrzów, a dzisiaj mamy garść samych pozytywnych informacji.

29 maja w Turcji na stadionie olimpijskim Ataturk w Stambule. Obiekt ten pamiętają dobrze kibice z Anglii i Polski, ponieważ niesamowite zwycięstwo odniósł tam Liverpool w 2005 roku z Jerzym Dudkiem w składzie.

Dzisiaj czytamy, że mecz ten na 99% odbędzie się z udziałem publiczności, a kibice Chelsea oraz Manchesteru City mają dostać po 4000 biletów. Spekuluje się, że łącznie na stadionie będzie mogło być zajętych 25% miejsc co przy pojemności stadionu olimpijskiego daje 19 tysięcy kibiców!

Zakaz podróżowania z Wielkiej Brytanii – obowiązujący do 17 maja – nie będzie żadnym problemem dla kibiców chcących obejrzeć ten mecz na żywo. Celem było zapełnienie połowy stadionu, ale obecne restrykcje w Turcji powodują, że prawdopodobnie będzie to 25% wszystkich miejsc. Oficjalny komunikat ma pojawić się w czwartek lub w piątek.

Ciekawostką jest to, że stadion Wembley miał być alternatywą dla rozegrania tego finału, ale w ten sam dzień jest zaplanowany finał Play-Off Championship, w którym poznamy drużynę awansującą do Premier League.

Źródło: Skysports.com

O autorze

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW