Timo Werner: To spełnienie marzeń!
Timo Werner: To spełnienie marzeń!

Timo Werner: To spełnienie marzeń!

Jak wszyscy dobrze wiemy, już 29 maja zagramy w Stambule w wielkim finale Ligi Mistrzów. Wczoraj pokonaliśmy Real Madryt a jedną z bramek zdobył Timo Werner.

– Cóż mogę powiedzieć, to jak spełnienie marzeń. To niesamowite w jakim stylu przechodzimy do finału. Tu nie ma mowy o szczęściu czy przypadku. Graliśmy z wielkim zespołem ale to my byliśmy zdecydowanie lepsi w tym dwumeczu. Strzelenie nam bramki jest praktycznie niemożliwe! Jesteśmy aktualnie w dwójce najlepszych zespołów Europy, to wspaniałe. 

– Mamy wypracowany system i każdy wie co ma robić. Czasami wymieniamy się z Kaiem i Masonem, z przodu panuje duża rotacja. Jest jeszcze Christian oraz Hakim, nasz potencjał ofensywny jest nieskończony, to dla mnie również bardzo korzystne. 

– Pokazaliśmy w tym sezonie, że lubimy grać wielkie mecze. Wiemy, że możemy wygrać Ligę Mistrzów. Nie boimy się nikogo, mimo, że jesteśmy bardzo młodym zespołem. Bronimy i atakujemy razem i myślę, że nikt aktualnie nie chce grać przeciwko nam. 

– Manchester City to najprawdopodobniej aktualnie najlepsza drużyna w Europie, dlatego perspektywa gry z nimi w finale jest fantastyczna, chcemy zabrać im to miano, to my chcemy być najlepsi. To niesamowite, że w swoim pierwszym sezonie mam szansę na 2 trofea!

źródło: Chelsea FC

 

O autorze

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW