Finał Ligi Mistrzów zostanie rozegrany w Anglii?
Finał Ligi Mistrzów zostanie rozegrany w Anglii?

Finał Ligi Mistrzów zostanie rozegrany w Anglii?

Angielski rząd jest gotowy przejąć organizację finału Ligi Mistrzów. Jest to spowodowane dodaniem Turcji do czerwonej listy podróży zagranicznych.

Miejsce na czerwonej liście oznacza, że piłkarze i sztab obu klubów po powrocie z Turcji, będą musiały przejść 10. dniową kwarantannę. Do Stambułu miało się udać 12tys kibiców, jednak sekretarz transportu – Grant Shapps – odradza im to. Shapps dodał, że FA prowadziło rozmowy z UEFA i to do nich należy decydujący głos.

– Wielka Brytania dobrze sobie radzi, w organizacji meczów piłkarskich z udziałem kibiców, jesteśmy dobrze przygotowani. Jesteśmy otwarci na organizację finału, ale ostateczna decyzja należy do UEFY. Jednak w finale są dwa angielskie kluby i nie możemy się doczekać co mają nam do powiedzenia.

Wembley Stadium, najbardziej oczywiste miejsce do organizacji finału będzie zajęte. 29 maja na tym stadionie odbędzie się finał play-offów Championship, jego zwycięzca awansuje do Premier League.

Źródło: Metro

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW