Manchester City dołącza do wyścigu o podpis Rice’a
Manchester City dołącza do wyścigu o podpis Rice’a

Manchester City dołącza do wyścigu o podpis Rice’a

Manchester City dołącza do Chelsea w wyścigu o podpis Declana Rice’a. The Citizens widzą w nim następcę Fernandinho, który najprawdopodobniej opuści ich drużynę. 

Rice spędził trochę czasu w akademii Chelsea. Jednak odkąd przeniósł się do West Hamu, jego kariera nabrała tępa – stał się podstawowym graczem ekipy Młotów i reprezentacji narodowej, oraz jednym z czołowych ‚6’ ligi. Declan jest celem The Blues od początku tego sezonu, a murem za tym transferem stał były trener Niebieskich, Frank Lampard. Mimo odejścia Franka, w zarządzie Chelsea dalej mówi się o powrocie 22-latka.

Stanowisko City również jest zmienne – nie mieli w planach przedłużać kontraktu Fernandinho, jednak w ostatnim czasie prezentował on świetną formę (chociażby przeciwko PSG). Stąd włodarze lidera Premier League mogą chcieć przedłużyć jego umowę. Jednak gdyby 36-latek odszedł, to Rice będzie ich celem.

Źródło: Metro

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW