Alonso: Callum kopnął mnie w stopę!
Alonso: Callum kopnął mnie w stopę!

Alonso: Callum kopnął mnie w stopę!

Strzelec jednego z najważniejszych goli dla Chelsea w tym sezonie – Marcos Alonso wypowiedział się o wczorajszej wygranej The Blues z Manchesterem City. Hiszpan dość koślawię strzelił bramkę na 1:2, jednak to właśnie jego kopnięcie dało Chelsea trzy niezwykle ważne punkty,

– Jestem bardzo szczęśliwy, zwłaszcza że jest to ciężki sezon. Za każdym razem, gdy jestem na boisku, staram się wywierać presję na menadżerze, aby dostawać więcej minut. Tego właśnie chcę i myślę, że gdy już gram, robię to dobrze. Dzisiejszy gol był bardzo emocjonalny i niezmiernie się z niego cieszę.

Nawet powtórki telewizyjne nie były w stanie jednoznacznie wskazać, kto jako ostatni dotknął piłki przed tym gdy ta wpadła do bramki gospodarzy – Callum Hudson-Odoi, czy właśnie Marcos Alonso.

– Myślę, że Callum kopnął mnie w stopę. Jednak ostatecznie liczy się gol, a nie to kto go zdobędzie. Trzy punkty są dla nas najważniejsze. Są one dla nas bardzo ważne, ponieważ walczymy o miejsce na podium. To była wielka wygrana i duży krok do utrzymania się w pierwszej czwórce.

– Wciąż mamy przed sobą trzy mecze ligowe i musimy myśleć o każdym z nich osobno. Będziemy ciężko pracować, aby uzyskiwać dobre wyniki.

– W samym meczu dostaliśmy drugie życie, więc wyszliśmy na drugą połowę i je wykorzystaliśmy. W pierwszej połowie cierpieliśmy trochę bardziej. Byliśmy niechlujni w ostatnich pięciu minutach, ale w drugiej odsłonie meczu zagraliśmy świetne zawody, więc uważam, że zasłużyliśmy na te trzy punkty. Graliśmy świetnie i kontrolowaliśmy grę. Mieliśmy swoje szanse, a nawet strzeliliśmy ostatecznie nieuznane gole. Zespół radzi sobie świetnie, a my musimy ciężko pracować, ponieważ najlepsze jest jeszcze przed nami.


Źródło: Chelsea FC

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW