Gallagher planuje zostać w Chelsea
Gallagher planuje zostać w Chelsea

Gallagher planuje zostać w Chelsea

Jak donosi angielska prasa, Conor Gallagher podczas letniego okna planuje odrzucić wszelkie oferty wypożyczeń. 21-latek chce wywalczyć sobie miejsc w pierwszym składzie Chelsea.

Raporty mówią, że wiele drużyn kontaktowało się z Conerem już teraz. Aktualnie jest on wypożyczony do West Bromwich Albion, który również jest nim zainteresowany. Kolejną drużyną jest Leeds, Gallagher miałby tam pełnić rolę pomocnika ‚box-to-box”, tak jak Mateusz Klich. Inne angielskie ekipy, zainteresowane 21-latkiem to Crystal Palace i Newcastle.

Jednak sam piłkarz wydaje się być obojętnym zainteresowaniu jakie wzbudza i chciałby rozwijać swoją karierę w Chelsea. Gallagher w zeszłym sezonie imponował formą w Charlton Athletic i Swansea. W tym również nie gra źle, a jego dorobek to dwa gole i dwie asysty.

Problemem Gallaghera może być przepych w linii pomocy The Blues. Z regularną grą problem ma choćby Billy Gilmour i nie wiadomo jak sytuacja potoczy się w przypadku Conora. Wszystko wskazuje na to, że zawodnik wierzy w swoje umiejętności i w przebicie się do pierwszego składu Chelsea.

Źródło: The Sun

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW