Redknapp: Teraz oglądamy Havertza z Bundesligi
Redknapp: Teraz oglądamy Havertza z Bundesligi

Redknapp: Teraz oglądamy Havertza z Bundesligi

Wg. nieoficjalnych informacji jest to najdroższy zawodnik jakiego Chelsea sprowadziła na Stamford Bridge.

21-letni Niemiec, bo o nim mowa, miał być największą gwiazdą i rozstawiać po kątach swoich rywali. Kai Havertz rozkręcał się bardzo powoli, ale wydaję się, że jego obecna forma jest najlepszą jaką prezentował w Anglii. Strzelił 2 gole w meczu z Fulham, przyczynił się do wygranej z Realem Madryt.

Taka forma odbija się echem w świecie piłki nożnej, a o Havertzie wypowiedział się były gracz Liverpoolu, Jamie Redknapp.

– Havertz to piłkarz, który naprawdę mnie zachwycił w meczu z Realem.

– Przez ostatnie trzy czy cztery tygodnie widzimy młodego gracza z ogromną jakością. Szybuje po boisku, sprawia wrażenie, że to dla niego żaden wysiłek.

– Dlatego ja rozumiem jego wcześniejsze problemy: miał covida, pierwszy raz opuścił Niemcy, bez rodziny, bez przyjaciół. Oczekujemy, że gość przyjdzie do ligi i zacznie grać jak z nut, no nie, to tak nie działa.

– Teraz widzimy Havertza z Bundesligi. Byłem naprawdę pewien, że wróci do tego poziomu. W Niemczech też miał podobnie wyglądający sezon, gdzie w pierwszej połowie miał problemy, a w drugiej lśnił.

– Jest niewiarygodnym talentem, ma taką łatwość poruszania się z piłką. Nie chce go jeszcze porównywać, ale De Bruyne posiada taką samą jakość w dryblowaniu z piłką, a Havertz wygląda bardzo podobnie.

Źródło: The Sport Review

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW