Chelsea zainteresowana Kamarą – Marsylia szuka zastępcy
Chelsea zainteresowana Kamarą – Marsylia szuka zastępcy

Chelsea zainteresowana Kamarą – Marsylia szuka zastępcy

Młoda gwiazda Olympique Marsylii, Boubacar Kamara jest łączony z przenosinami do Premier League. Zawodnikiem zainteresowani są Chelsea i Liverpool.

Zarząd Marsylii liczy się z odejściem Kamary i już teraz rozgląda się za potencjalnym następcom. Ich uwagę przykuł zawodnik Arsenalu – Matteo Guendouzi. 22-latek jest obecnie wypożyczony do Herthy Berlin, gdzie dzieli szatnie z Krzysztofem Piątkiem. Młody Francuz nie wkupił się w łaski Mikela Artety – najpierw został odsunięty od pierwszej drużyny, a potem został wypożyczony do końca sezonu.

Póki co Francuz wróci na Emirates, lecz w celu wyleczenia kontuzji śródstopia, której nabawił się w zeszył tygodniu. Oznacza to również, że nie dogra on ostatnich kolej Bundesligi. Póki co nie jest w planach Artety, a jego obecna umowa z Arsenalem trwa jeszcze rok. Prawdopodobne jest, że klub go sprzeda.

Raporty z Francji mówią, że tego lata Marsylia podejmie próbę zakontraktowania Matteo. Widzą w nim zastępcę Kamary, jeśli ten zdecyduje się odejść.

Źródło: L’Equipe

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW